O nás Laminátovna Kovovýroba Strojírna Služby Reference Kontakty Prodej a montáž plotů
en de

Strojírna

Strojírenská výroba prováděná společností Savea zahrnuje průmyslové montáže větších celků, výrobu kompletní karoserie na podvozku, výrobu nástavby vozidel, dílů kolejových vozidel, výrobu prodejních stánků. Na zakázku vyrobené díly dodáváme již s konečnou povrchovou úpravou, se zámky, panty, plynovými vzpěrami, včetně elektrického vedení a ovládání. GRP a kovové díly spojujeme certifikovaným průmyslovým lepením, které splňuje požadavky DIN 6701 třídy A1. Hlavní podstatou je nabídnout zákazníkům výrobky, které jsou po dodání kompletně připraveny k montáži u zákazníka.

Produkty

Izolace

Protihlukové izolace používáme pro snižování jak vnější hlučnosti strojního zařízení, tak hlučnosti v obslužných kabinách strojů, včetně kabin minibusů a dalších dopravních prostředků. Naše výrobky opatřujeme také tepelně izolačními materiály dle požadavků našich partnerů uvedených v technické dokumentaci.

Výztuhy

Abychom zvýšili užitné vlastnosti, zajistili maximální funkčnost a tvarovou stálost zejména kapot a krytů strojů a zařízení, opatřujeme naše sklolaminátové díly rozmanitými výztuhami. Tyto výztuhy mohou být vyrobeny z laminátu či kovu.

Mřížky, masky

Díly pro různé stroje a technologická zařízení doplňujeme o čelní masky a odvětrávací mřížky a rozmanitých velikostí, tvarů a barev. Tyto masky a odvětrávací mřížky jsou k dílům ze sklolaminátu připevněny průmyslovými lepidly

Madla, úchyty, vzpěry

Pro zajištění jednoduché manipulovatelnosti a snadného otevírání různých krytů a kapot strojů a zařízení doplňujeme naše výrobky rozličnými úchyty, plynovými vzpěrami a vhodnými madly. Při montáži těchto prvků máme vždy na paměti maximální snadnost montážního procesu a s ním spojenou úsporu nákladů na práci u našich partnerů.

Nástavby strojů

Vyrábíme vysoce kvalitní kovové součásti a svařované sestavy pro výrobce zemědělských a lesnických zařízení. Pro naše zákazníky vyrábějící různé zakázkové manipulační, dopravní a užitkové vozy vyrábíme požadované nadstavby z laminátu a oceli

Nástavby vozidel

Jsme odborníkem na výrobu kovových a laminátových dílů, svařovaných sestav potřebných pro zařízení značkových výrobců v celém odvětví hromadné dopravy. Naše díly najdete v tramvajích, v železničních vozech, v soupravách metra a v minibusech.

Logistické vozíky

Sestavujeme, svařujeme a vyrábíme tažné traktory, plošinové vozíky, lehké a těžké průmyslové vozíky pro interní přepravu v průmyslu, pro logistická centra, jakož i pro manipulaci s batožinou a nákladem na letištích.

Přívěsy, návěsy

Vyrábíme díly, základní rámy, svařované konstrukce návěsů a přívěsů (transport, karavany), které jsme schopni sestavit s nadstavbami, jednotlivými nápravami a dalšími součástmi.

Prodejní stánky

Vyrábíme, svařujeme a sestavujeme jednotlivé díly, rámy, podvozky, nástavby pro pojízdné cateringové přívěsy a prodejní stánky. Náš sortiment výrobků je velmi široký velký, naše stánky vyrábíme buď jako mobilní nebo stacionární, různých tvarů a rozměrů.

Turistické vláčky

Pro naše zákazníky v turistickém průmyslu zajišťujeme kompletní výrobu jednotlivých dílů a jejich následnou kompletní montáž. Námi dodané výrobky jsou také vybaveny topením a audiovizuálním multijazyčným systémem

Konstrukce dopravníků

Vyrábíme díly pro širokou škálu výrobců průmyslových zařízení, jako jsou základní rámy pro motory, konstrukce dopravníků, skluzy a kryty ze skleněných vláken a / nebo kovových můstků.

Elektrické generátory

Vyrábíme kvalitní kovové součásti, svařované sestavy a laminátové kryty pro značkové výrobce zařízení pro výrobu energie. Naše výrobky - podvozky, karoserie a kryty, které jsou již připraveny k finální kompletaci potřebné technologie - dodáváme výrobcům mobilních technologických zařízení, generátorů a dalších zakázkových přístrojů.

Vnitřní obložení

Pro zákazníky vyrábějící a opravující vlakové soupravy, tramvaje a vozy metra vyrábíme jednotlivé komponenty ze sklolaminátu, které doplňujeme o kovové součásti. Naše produkty splňují požadavky pro nehořlavost EN 45545.

Kontaktujte nás

Máte přesné požadavky na profesionální zpracování zakázky?
Nebo potřebujete radu odborníka?

V každém případě nás neváhejte kontaktovat skrze tento formulář.
Nezapomeňte prosím uvést kontaktní informace.