O nás Laminátovna Kovovýroba Strojírna Služby Reference Kontakty Prodej a montáž plotů
en de

Od designu k realizaci

Našim zákazníkům a partnerům poskytujeme spolupráci a naši expertizu v každém okamžiku naší spolupráce. Asistujeme při přípravě 3D dat, abychom optimalizovali výrobní proces a udrželi náklady na nízké úrovni při dosažení prvotřídní kvality námi vyrobených a dodaných výrobků. Proto důsledně dbáme na přípravu modelů, výrobu forem a výběr dodavatelů materiálů k výrobě. Pro zachování vysoké kvality naší výroby jsou nezbytní lidé, proto věnujeme vysokou pozornost oblasti vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců.

1
Tým

Vše začíná a končí u lidí, proto je náš tým připraven pomoci našim partnerům plnit jejich požadavky v maximální kvalitě a přicházet s vlastními návrhy pro dosažení co nejlepšího výsledku.

2
3D data

Naši technologové pracují s 3D daty v programu Solidworks. Zpracováváme data i v jiným technických programech.

3
Spolupráce při návrhu

Celý proces výroby začíná u návrhu výrobku, jeho designu a technické proveditelnosti. Naši technologové pracují s našimi partnery již v rané fázi přípravy požadovaného výrobku a to vždy s ohledem na celkovou kvalitu a rentabilitu projektu.

4
Příprava modelů

Při přípravě modelů dlouhodobě spolupracujeme s důsledně vybranými partnery, se kterými máme zajištěnu požadovanou vysokou kvalitu modelů.

5
Výroba forem

Formy finálních výrobků připravují naši odborníci, abychom zajistili nekompromisní kvalitu finálních výrobků a zároveň udrželi náklady na nejnižší možné úrovni.

6
Technologický postup

Naši technologové a projektoví specialisté důsledně dbají na výběr vhodného materiálu a volbu optimálního výrobního postupu. Tento proces je nesmírně důležitý zejména v zakázkové výrobě, kde jsou požadavky velmi různorodé.

7
Nákup surovin a materiálu

Naši specialisté v nákupním oddělení neustále vyhledávají vhodné suroviny a materiály za co nejlepší ceny na trhu. Dlouhodobě spolupracujeme s předními světovými výrobci gelů, pryskyřic a dalších materiálů.

8
Konsolidace materiálů

Našim partnerům zajišťujeme konsolidaci dodávek materiálu a komponentů jimi vybraných výrobců a následně je kompletujeme dle technické dokumentace.

9
Průmyslové lepení

Pro přípravu dílů a komponentů na zakázku používáme certifikované průmyslové lepení. Pro lepení jednotlivých dílů používáme výrobky předních světových výrobců.

10
Montáž dílů

Námi vyrobené díly a komponenty určené zejména pro značkové výrobce jsou opatřeny požadovanými úchyty, vzpěrami, větracími mřížkami, a jsou snadně montovatelné na jejich produkty.

11
Finální montáž a kompletace

Našim partnerům zajišťujeme nejen výrobu jednotlivých dílů, ale také přípravu, výrobu a finální montáž jejich produktů – např. vláčky. Jsme schopni po vzájemné dohodě provést i montáž u našeho zákazníka.

12
Montážní a transportní palety

Optimalizaci montážního procesu u našich partnerů podporujeme námi na míru navrženými a vyrobenými montážními paletami.

13
Balení

Pro zajištění kvality námi vyrobených výrobků a komponentů balíme jednotlivé výrobky tak, abychom eliminovali jejich poškození při přepravě.

14
Doprava

Našim partnerům nabízíme možnost zajištění vlastní, či nasmlouvané přepravy až na dohodnuté místo určení.

15
Poprodejní servis

Naši technologové i zástupci obchodního oddělení Vám zůstávají k dispozici i po doručení jednotlivých zakázek.

Kontaktujte nás

Máte přesné požadavky na profesionální zpracování zakázky?
Nebo potřebujete radu odborníka?

V každém případě nás neváhejte kontaktovat skrze tento formulář.
Nezapomeňte prosím uvést kontaktní informace.