O nás Laminátovna Kovovýroba Strojírna Služby Reference Kontakty Prodej a montáž plotů
en de

Laminátovna

Naše výrobky uspokojí širokou škálu požadavků našich partnerů. Díly dodáváme jako jednoduchou laminátovou skořepinu, laminátové sestavy, sandwichové konstrukce - voštinové, PUR, korek, díly z napěňovací pryskyřice. Jsme schopni vyrobit díly rozměrově od velikosti víčka palivové nádrže po díly větrných elektráren.

Při výrobě kompozitů využíváme celou řadu výrobních procesů - ruční laminaci v otevřené formě, RTM, LRTM, cold press v uzavřených formách za asistence vakua.

Sklolaminátové díly dodáváme v různých povrchových úpravách dle přání našich partnerů. Lícové plochy výrobků jsme schopni vyrobit ve finálním Gel Coatu anebo v přípravě pro následné lakování. Rubové plochy jsme schopni uzavírat pomocí Top coatu. Gel coat i Top coat lze dodávat v široké škále dle vzorníku barev RAL. V případě zájmu jsme schopni dodávat díly lakované.

Produkty

Výrobní možnosti

Naše výrobky uspokojí širokou škálu požadavků našich partnerů. Díly dodáváme jako jednoduchou laminátovou skořepinu, laminátové sestavy, sandwichové konstrukce  - voštinové,  PUR, korek, díly z napěňovací pryskyřice. Jsme schopni vyrobit díly rozměrově od velikosti víčka palivové nádrže po díly větrných elektráren.

Výrobní procesy

Při výrobě kompozitů využíváme celou řadu výrobních procesů - ruční laminaci v otevřené formě, RTM, LRTM, cold press v uzavřených formách za asistence vakua.

Povrchové úpravy

Sklolaminátové díly  dodáváme v různých povrchových úpravách dle přání našich partnerů. Lícové plochy výrobků jsme schopni vyrobit ve finálním Gel Coatu anebo v přípravě pro následné lakování , Rubové plochy jsme schopni uzavírat pomocí Top coatu. Gel coat i Top coat lze dodávat v široké škále dle vzorníku barev RAL. V případě zájmu jsme schopni dodávat díly lakované. Výrobky jsou dodávány ve finálním Gel coatu dle RAL, Top coatu, připravené pro následovné lakování.

Kabiny

Vyrábíme přední kabiny a zadní části na zakázku pro značkové výrobce, kteří vyrábějí tramvaje, vlaky, vozy pro metro, minibusy, stroje a vozidla. Kabiny jsou buď vyrobeny jako základní skořepina, nebo sandwichová konstrukce, doplněné o kovové konstrukce. Námi dodávané kabiny splňují normu EN 45545 a pro lepení jednotlivých dílů používáme certifikovaný proces podle DIN 6701 třídy A1. Kabiny zhotovujeme pro následné lakování.

Kapoty, Kryty

Vyrábíme kapoty a kryty pro stavební, zemědělské a lesní stroje, pro větrné elektrárny, napájecí jednotky a agregáty, technologická zařízení, dopravníkové pásy. Naše výrobky splňují rozmanité zákaznické požadavky na tvar, tloušťku a specifické vlastnosti dané projektovou dokumentací.

Střechy

Na zakázku vyrábíme laminátové střechy, které slouží zákazníkům v mnoha odvětvích. Našim partnerům dodáváme střechy, které se používají pro záchranná  vozidla - sanitní, požární a policejní vozy, dále pro minibusy , turistické vláčky, obytné přívěsy a návěsy a také pro vozidla pohřební služby. Střechy doplňujeme o požadované prvky jako jsou vnější signální světla, vnitřní systémy reprosoustav a další požadované doplňky.

Obložení

Pro kolejová a kolová vozidla (tramvaje, lokomotivy, železniční vagóny, minibusy) vyrábíme na zakázku vnější i vnitřní obložení dle specifikace našich zákazníků. Tyto díly splňují přísné požadavky normy EN 45545 - nehořlavost.

Ovládací panely

Pro stroje a vozidla vyrábíme specifické ovládací pulty a panely, které splňují požadavky i v extrémních teplotních podmínkách.

Nárazníky, Blatníky

Na zakázku vyrábíme nárazníky a blatníky pro rozmanitá vozidla. Naše výrobky najdete na tramvajích, minibusech, autech, tahačích, dále také u komunální techniky a turistických vláčků. 

Sedadla, Lavice

Do tramvají vyrábíme a dodáváme sedadla a sokly pod sedadla dle požadavků a specifikace značkových výrobců. Dodáváme také sedačky, sedáky a lavice pro různá sportoviště (hokejové, basketbalové a volejbalové haly, atletické a fotbalové stadióny). Naše výrobky jsou vhodné pro použití v oblasti městského mobiliáře.

Obložení stanic lanovek

Pro výrobce a dodavatele lyžařských lanovek dodáváme díly pro stanice, které splňují požadavky na odolnost proti povětrnostním vlivům

Kontejnery

Našim partnerům z řad značkových výrobců vyrábíme na zakázku kontejnery, tanky a zásobníky jako nástavby jejich užitkových vozidel pro bezpečný převoz jak sypkého tak I tekutého materiálu. 

Skluzy dopravníků

Pro distribuční sklady, technologická zařízení dodáváme konstrukce, skluzy a kryty dopravníkových pásů a zařízení. 

Chladící věže

Pro naše zákazníky v různých průmyslových odvětvích vyrábíme kryty chladících věží mnoha velikostí. Pro tyto chladící zařízení vyrábíme laminátové lopatky.

Kontaktujte nás

Máte přesné požadavky na profesionální zpracování zakázky?
Nebo potřebujete radu odborníka?

V každém případě nás neváhejte kontaktovat skrze tento formulář.
Nezapomeňte prosím uvést kontaktní informace.