O nás Laminátovna Kovovýroba Strojírna Služby Reference Kontakty Prodej a montáž plotů
en de

Kovovýroba

SAVEA je dodavatelem kovových konstrukčních prvků, dílčích sestav a svařenců. V naší kovovýrobě provádíme zpracování plechu svářecí práce, zpracování plechu a třískové obrábění. V kovovýrobě vyrábíme svařované ocelové konstrukce, podpěry, speciální kovové výztuhy, svařované podvozky, konstrukční a pomocné díly karosérií. Svařované konstrukce z naší kovovýroby jsou součástí větších i menších celků.

Produkty

Dělení materiálů

V naší kovovýrobě zpracováváme plechy, sítě, jekly, trubky, tyče, úhelníky, oceloví nosníky a další profily. Tyto profily dělíme dle potřeb a požadavků výroby.

Obrábění materiálů

Provozujeme kompletní sadu obráběcích strojů, které provádějí většinu obráběcích operací integrovaných do výrobků, které vyrábíme. Souprava nástrojů obsahuje frézy, soustruhy, které jsou nezbytné při vývoji vnitřních výrobních nástrojů a přípravků pro lepší řízení procesů procesů a snižování nákladů na finální výrobu.

Tváření materiálů

Naše ohraňovací lisy nám umožňují vyrábět komplikované díly v jednom kusu bez svařování nebo montáže. Zakružovací válce nám umožňují stáčení plechů, tzv. zakružování, dále provádíme ohýbání profilů a zakružování trubek. Díly mohou být vyrobeny z oceli, nerezu, hliníku.

Svařování

Svařujeme nejrůznější druhy oceli, nerezu a hliníku. Zaměřujeme se zejména na zakázkovou výrobu svařovaných konstrukcí, rámů a speciálních svařenců dle individuálních požadavků zákazníků.Naši vysoce kvalifikovaní svářeči s certifikací podle evropských norem využívají různé svařovací metody, jako např. MIG/MAG a TIG.

Polohovadla, Přípravky

Pro usnadnění a zefektivnění výroby vyrábíme rozmanité přípravky a polohovadla. Naše přípravky a polohovadla značně usnadňují a urychlují výrobní proces při opakované nebo sériové výrobě. To má samozřejmě zásadní vliv jak na kvalitu, tak i na konečnou cenu výrobku a konkurenceschopnost na trhu.

Kovové výztuhy

V našem zámečnickém provoze vyrábíme rozličné výztuhy, které využíváme zejména pro následnou kompletaci se sklolaminátovými díly a komponenty, což nám umožňuje dodat výrobky kompletně připravené pro následnou a snadnou montáž a garantovat rozměrovou stálost i rozměrově velkých kapot a krytů.

Svařované konstrukce

Svařujeme nejrůznější druhy oceli a nerezu a zaměřujeme se zejména na zakázkovou výrobu svařovaných konstrukcí a speciálních svařenců dle individuálních požadavků zákazníků. Pro naše zákazníky vyrábíme svařované konstrukce dle jejich požadavků a specifikací. Svařujeme jak drobné díly, tak i rozměrné a hmotné svařované konstrukce, abychom uspokojili požadavky našich zákazníků z rozmanitých průmyslových odvětví.

Rámy

Zejména pro výrobce nástaveb, návěsů  a přívěsů (přepravních, obytných) zhotovujeme základní rámy přívěsů a další svařované konstrukce. Vyrábíme také rámy a konstrukce vlečných traktorů, plošinových vozíků, průmyslových vozíků pro malé, střední a těžké náklady.

Karoserie

Pro výrobce vozidel hromadné dopravy (kolejová vozidla - tramvaje, vlaky, vozy metra, mini busy, turistické vláčky) vyrábíme karoserie, které splňují přísné parametry jako např. bezpečnosti, pevnosti a tuhosti, minimální hmotnosti.

Přívěsné vozíky, návěsy

Vyrábíme  nástavby, návěsy a přívěsy (přepravní, obytné), zhotovujeme základní rámy, svařované konstrukce, které jsme schopni doplnit o jednotlivé nápravy a další komponenty. Vyrábíme také konstrukce vlečných traktorů, plošinových a průmyslové vozíků pro malé, střední a těžké náklady.

Konstrukce dopravníků

Pro zákazníky dodávající dopravníkové pásy / dopravníky pro logistická centra, těžební a petrochemický průmysl vyrábíme konstrukce těchto dopravníků

Montážní lávky

Pro zákazníky dodávající investiční celky pro logistická centra, průmyslové haly, vyrábíme svařované pochozí, montážní a technologické lávky

Cisterny, tanky

Pro partnery vyrábějící přepravní tanky a cisterny, či zákazníky poptávající tyto tanky svařujeme výrobky dle jejich požadavků. Cisterny a tanky osazujeme na kotvící rámy a konstrukce, či na podvozky vozidel.

Kontejnery

Pro naše zákazníky a partnery vyrábíme přepravní, technologické kontejnery rozmanitých velikostí a povrchových úprav. Vyrábíme kontejnery i s kotvícím, transportním rámem, či přímo na podvozku. Na základě zákazníkem dodané výrobní dokumentace provádíme výrobu netlakových ocelových nádrží, cisteren, zásobníků a sil pro různé druhy uskladněných nebo přepravovaných médií (voda, olej, methanol atd.)

Palety

Našim klientům vyrábíme na zakázku skladovací a transportní palety. Vyrábíme různé typy kovových palet pro stavební, strojírenský a zemědělský průmysl. Vyrábíme kovové palety, palety pro dlouhé materiály, bedny a kontejnery dle požadavků zákazníka.

Regály

Pro naše partnery dodávající zařízení pro průmysl, stavebnictví, logistická centra svařujeme a kompletujeme regálové systémy dle individuálních požadavků

Kontaktujte nás

Máte přesné požadavky na profesionální zpracování zakázky?
Nebo potřebujete radu odborníka?

V každém případě nás neváhejte kontaktovat skrze tento formulář.
Nezapomeňte prosím uvést kontaktní informace.